Wersja archiwalna z dnia
Rozkłady jazdy ralizowane na liniach o charakterze użytecznoci publicznej w 2022 roku.
Załączniki
- Orneta - Braniewo przez Pieniężno, Płoskinię
- Gołdap - Ełk przez Olecko
- Giżycko - Węgorzewo przez Harsz, Pozezdrze, Kruklanki
- Iława - Nowe Miasto Lubawskie przez Lubawę, Mortęgi
- Giżycko – Ełk przez Zelki, Ranty
- Bartoszyce - Braniewo przez Lelkowo
- Biskupiec – Kętrzyn przez Reszel, zmieniony od 04.05.2022
- Nowe Miasto Lubawskie - Elbląg przez Lubawę, Ostródę, Miłomłyn
- Szymany Port Lotniczy – Mikołajki przez Mrągowo, zmieniony od 16.08.2022 r.